Hasiči Třemošnice

Soutěž „O pohár starosty města Třemošnice“ 2016

tremosnicesoutez2016
Sbor dobrovolných hasičů Třemošnice si Vás dovoluje srdečně pozvat na jubilejní 20. ročník soutěže v požárním sportu “ O pohár starosty města Třemošnice“, který se bude konat v sobotu 7. května 2016 od 13 hodin na místním stadionu. Soutěž je zařazena do „Ligy okresu Chrudim“, a tak očekáváme velkou účast soutěžních družstev jak mužských, tak i ženských. Jako každý rok se můžete těšit nejen na sportovní podívanou, ale také na tradiční pohoštění v podobě grilovaného prasátka, steaků, klobás, dobrého pivečka a jiných pochutin. Přijďte si s námi užít příjemné jarní odpoledne a načerpat tak novou pozitivní sílu do všedních dní. Budeme se na Vás moc těšit.

Za SDH Třemošnice
jednatelka sboru
Bc. Jitka Stříšková
Pozvánka ke stažení ve formátu PDF zde.


Back to Top