Hasiči Třemošnice

Repotrtáž z Hasičského bálu 13. března 2015

hasici13
Foto: Kamil Handlíř (Více foto na: Svoboda.info)
 
Dne 13. března 2015 se konal v prostorách třemošnického Kulturního domu náš tradiční hasičský bál. Pro tento rok se nesl ve znamení sluníček, a to na počest našeho bývalého starosty a velmi dobrého kamaráda, Jarouška Hromádky,který pro nás tím sluníčkem byl. Proto se celá naše výzdoba opírala o veselá usměvavá sluníčka, kterými bylo poseto nejen nebe nad pódiem, ale také stoly, okna a mezisloupí. Vrcholem výzdoby byla naše ruční tvorba asi dvoumetrového slunce, které na nás svítilo až do brzkých ranních hodin.
Po zahájení plesu se nám představily děti z MŠ a ZŠ Morašice s pásmem hasičských písniček pod vedením paní učitelky Ivy Malinové. Hned poté vystoupily děti ze ZUŠ Heřmanův Městec – pobočka Třemošnice s taneční show s názvem „Před školou“. Ty pak o hodinu později vystřídala nejstarší skupina tanečníků s premiérovým vystoupením s názvem „Mr. Bean“ – obě pod taktovkou paní učitelky Terezy Jarošové.
K tanci a poslechu nám hrála naše oblíbená skupina Trik a jako obvykle byla pro vás připravena bohatá tombola. O půlnoci jste si mohli vyzkoušet chůzi v „opileckých“ brýlích a evakuaci osoby z hořícího domečku. Obzvlášť tato disciplína dala některým zúčastněným dost zabrat a my všichni tleskáme jejich odvaze a statečnosti. Jako posledním překvapením bylo losování vstupenek se sladkou sluníčkovou odměnou.
Věřím, že jste se s námi dobře bavili a načerpali tím dobrou náladu a energii do dalších všedních dní. Z celého srdce děkuji všem, kteří se na přípravách plesu podíleli. Díky vaší pomoci jsme mohli a dokázali vykouzlit úsměv nejen na našich sluníčkách. Nemohu opomenout ani naše stálé i nové sponzory, bez kterých byste si nemohli odnést svoje výhry. Ještě jednou – srdečné díky všem a budeme se těšit za rok na viděnou.

Za SDH Třemošnice
jednatelka sboru
Bc.Jitka Stříšková
hasici14

hasici10


Back to Top