Hasiči Třemošnice

Oslavy 100. výročí založení sdružení

Pozvanka100let460
V sobotu 22. 6. 2013 se uskutečnily oslavy 100. výročí založení sboru, které byly zahájeny na náměstí v Třemošnici předáním a vysvěcením nového praporu sboru a vysvěcením nového auta. Prapor přebrali hasiči z rukou starosty města pana magistra Pecy a samotné vysvecení provedl mons. Kajnek. Z náměstí se oslavy průvodem městem přesunuly na fotbalový stadion, kde proběhly dynamické ukázky složek IZS (např. vyproštění a ošetření osob z havarovaného vozidla, hašení požáru vozidla, ukázka práce historické koňské stříkačky, ukázky jak hasit a nehasit požár hořícíhio oleje v kuchyni). Oslavy byly zakončeny volnou zábavou s hudbou z produkce DJ Sasína ve 24:00. Podrobnosti a fotky z oslav připravujeme. Samotným oslavám ještě předcházela výroční valná hromada, která se uskutečnila v KD v Třemošnici v předvečer oslav. Zde naleznete podrobnou reportáž z průběhu oslav.


Back to Top