Hasiči Třemošnice

Naše aktivity koncem roku

V období měsíců listopadu a prosince nezahálel ani náš hasičský sbor. Nejenom, že se uskutečnilo několik výjezdů, ale věnovali jsme se také i jiným aktivitám. S dětmi z hasičského kroužku jsme navštívily Aquapark v Pardubicích, jako odměnu za jejich celoroční práci. V hasičské zbrojnici pokračujeme s vytvořením nového kuchyňského koutu, na který se všichni těšíme. Připravujeme techniku na zimní období a v hloubi duše myslíme na našeho Jarouška, který je, ač neviděn, stále s námi.
Na první adventní neděli jsme se též zúčastnili jarmarku na náměstí, kde jsme Vás občerstvovali úžasnými šunkovými klobásami, neuvěřitelným množstvím lahodného svařáku, který se nám opravdu povedl a dalšími dobrotami, převážně tekutými. S hasičskými děvčaty jsme se sešly den po Mikuláši v naší cukrárně, kde o nás bylo velmi dobře postaráno. Bohužel jsme se nesešly všechny, ale i tak jsme prožily hezký adventní večer a probraly jsme potřebné věci k vedení a fungování našeho sboru ze strany žen a naší kulturní komise, která Vás tímto zve na Hasičský bál, konaný v pátek 13. 3. 2015 na počest vzpomínky našeho starosty sboru Jarouška Hromádky, ve znamení sluníček. Nejen, že je sbíral do svých rodinných sbírek, ale i on sám a jeho úsměv připomínal hřejivé sluníčko. Zkusme spolu všichni rozsvítit plamínek lásky a pokory i v tento vzpomínkový den třináctého v pátek.
Za celý sbor přeji našim občanům co nejpohodovější nový rok 2015. Přeji hodně zdravíčka, které je tak vzácné, hodně štěstíčka, které mnohým chybí, a hlavně hodně lásky, bez které je život pouhým přežíváním. Mějme se rádi a pomáhejme si, ať je toho dobrého v tomto uspěchaném světe co nejvíce.
Za SDH Třemošnice
jednatelka sboru Bc. Jitka Stříšková


Back to Top