Hasiči Třemošnice

Liga okresu Chrudim, výsledky

Sbor dobrovolných hasičů Třemošnice tradičně zahajoval v sobotu 7. 5. 2016 již jubilejní 20. ročník soutěže v požárním sportu „O pohár starosty města Třemošnice“, konaný na zdejším fotbalovém stadionu. Do soutěže se přihlásilo 26 mužských a 10 ženských družstev. Konkurence byla opravdu veliká a snaha podat co největší výkon ještě silnější. Čestným hostem letošního ročníku byl 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje pan Ing. Roman Línek, MBA.
Hasici7
Na prvních třech příčkách v kategorii mužů se umístily týmy z SDH Zbožnov A (čas 21,42 s), SDH Lukavice A (čas 23,00 s) a SDH Zbožnov B (čas 24,21 s). Chlapci z Božnova svým časem 21,42 s stanovili nejen rekord dráhy, ale i nový rekord Ligy okresu Chrudim. Náš tým se bohužel ani letos neprobojoval. V kategorii žen se na prvních třech místech umístily týmy z ČHJ Hlinsko (čas 27,45 s), SDH Holetín (čas 27,50 s) a SDH Slatiňany (čas 27,68 s). O další ligové body se hasiči znovu utkají na závodu 4. června 2016 na Seči a celá liga potrvá až do podzimu.

Podrobná reportáž Jitky Stříškové ze závodů

Výsledková listina mužů

Výsledková listina žen

Jednatelka Bc. Jitka Stříšková


Back to Top