Hasiči Třemošnice

LIGA 100M – DOROSTENCI – TŘEMOŠNICE

Dne 5.června jsme organizovali překážkovou soutěž dorostenců – Liga 100 m. I když bylo přihlášeno více družstev ,a tím i více účastníků, dorazili soutěžící se svými vedoucími pouze z SDH Rychnov, SDH Vinary a SDH Tuněchody. Celkově soutěžilo 11 dorostenců, z toho 10 děvčat. Pro Jakuba Dolanského z SDH Vinary bylo prvenství v jeho kategorii více než zřejmé. Oba pokusy byly platné, a tak s výsledným časem 22,63s obhájil své 1.místo. Děvčata byla rovněž velmi šikovná a jejich výsledný čas byl mezi některými obzvlášť těsný. První tři místa obhájily dorostenky z SDH Rychnov – 1.místo Michaela Knettigová (19,05s), 2.místo Zuzana Knettigová (19,37s) a 3.místo Barbora Sochová (21,00s). Na 4.místě se umístila Lenka Dolanská (21,69s) z SDH Vinary, na 5.-7.místě Hana Pešková (22,02s), Hana Talácková (22,35s) a Petra Knettigová (22,69s) z SDH Rychnov, 8. místo patřilo Marii Jánové (23,60s) z SDH Tuněchody, 9. místo Lucii Drahošové (24,90s) z SDH Rychnov a poslední příčku dobojovala Lenka Karlišová (26,70) z SDH Vinary.
Děkujeme za jejich milou účast a za to, s jakým nasazením se pustili do sportovního klání. První tři místa byla ohodnocena medailemi, vítěznými zlatými plaketkami a diplomy, které jim budou jejich úspěch vždy připomínat. Ostatní soutěžící dostaly diplomy, sladkost a upomínkové balíčky, které jsme samozřejmě rozdali i našim vítězům.
Věřím,že se všem u nás líbilo,počasí nám také přálo, tak už mi nezbývá vícnež dodat – Sportu zdar, a to v jakékoliv podobě.

za SDH Třemošnice
jednatelka sboru
Bc. Jitka Stříšková


Back to Top